אנחנו כאן כדי לעזור

ליווי אישי בזום, 1:1

לפעמים, כל מה שצריך זה ליווי יד ביד. בית הספר לאיקומרס מציע ליווי אישי ממוקד לצרכים שלכם, אחד על אחד בשיחת זום. לא משנה באיזה נקודה אתם נמצאים. יחד נגבש את הדרך המהירה והאפקטיבית ביותר לגרום לדברים לקרות. למצוא נישה, לייצר יותר מכירות, להעביר את החנות הפיזית שלכם לאונליין, לפרסם כמו מקצוענים. הכל בקצב שלכם. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

כל נושא שתצטרכו

איך מקימים חנות אינטרנטית? איך להפוך את העסק שלי לאונליין? איך מקימים קמפיין בפייסבוק? לא משנה באיזה נושא אתם צריכים עזרה, המומחים של בית הספר לאיקומרס כאן כדי לעזור

מה הדרך הכי מתאימה לכם?

אנחנו כאן כדי להפוך את הדברים לכמה שיותר פשוטים 🙂

שעת יעוץ

320₪

שעת יעוץ 1:1 עם אחד ממומחי בית הספר לאיקומרס

חבילת 5 שעות ייעוץ

1500₪

5 שעות יעוץ 1:1 עם אחד ממומחי בית הספר לאיקומרס

חבילה מותאמת אישית

בואו נדבר!

חבילה שתפורה בדיוק לצרכים שלכם

שאלות נפוצות ​

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ בתחומים האלו : שופיפיי, עולם הדרופשיפינג, פרסום ממומן בפייסבוק, אטסי, צעדים ראשונים בהקמת חנות אינטרנטית לבעלי עסקים. אנחנו עובדים על קליטת יועצים נוספים במגוון תחומים נוספים ממש בקרוב:)

ניתן לבטל או לשנות את המפגש ללא כל חיוב תוך עד 24 שעות ממועד הפגישה המתוכנן. הביטול ושינוי זמן המפגש נעשים בצורה קלה ופשוטה דרך המייל שתקבלו מאיתנו לאחר קביעת הפגישה.

אחרי שתלחצו על אחת מהאופציות פה למעלה תועברו לדף תשלום. לאחר ביצוע התשלום יופיעו כל התאריכים הרלוונטיים הפנויים, שם תוכלו לקבוע את התאריך והשעה הנוחים לכם. זהו!

במידה וביצעתם את המפגש עם אחד מצוות בית הספר לאיקומרס ולא הייתם מרוצים ממנו, תוכלו לפנות אלינו תוך עד 24 שעות מזמן סיום המפגש, ולקבל 100% החזר על הסכום. פשוט.