פתיחת חשבון בשופיפיי

14.10.21 | נכתב ע”י נעם אדירי1 דקות קריאה

אחרי שבשיעור הקודם נתנו שם לחנות שלנו וקנינו דומיין, נעבור לחלק הבא – פתיחת החשבון שלנו בשופיפיי. 

צריכים ליווי אישי?

מומחי בית הספר לאיקומרס ילוו אתכם אישית בהקמת החנות שלכם, בפרסום ממומן ובכל דבר שתצטרכו.

הנושאים בהם עוסק חלק זה: (לחצו על הלינק לקפיצה לחלק הרלוונטי לכם)

1. ברוכים הבאים לשופיפיי

ברוכים הבאים לשופיפיי! פלטפורמת בניית אתרי האיקומרס הגדולה והאיכותית בעולם. כדי להתחיל, כנסו ל www.shopify.com 

2. פתיחת חשבון בשופיפיי

בדף הבית של שופיפיי, לחצו על כפתור התחל ניסיון חינם (Start free trial). מיד לאחר מכן יופיע חלון קופץ שבו תוכלו להגדיר את הסיסמה שלכם וליצור את שם החנות שלכם. אל  תקדישו יותר מדי זמן להקדיש זמן למציאת שם ייחודי לאתר שלכם בחלק זה. שם זה הוא רק שם החנות שלכם במערכת הפנימית של שופיפיי. בהמשך הדרך תחברו את הדומיין שלכם, אותו יראו הלקוחות שלכם כאשר יכנסו לאתר. 

לאחר מכן, לחצו על צרו את החנות שלכם כדי לעבור לדף הבא. כאן תמצאו מסך המבקש מידע בסיסי כמו למשל: האם אתם כבר מוכרים מוצרים במקום אחר ובאיזה ענף אתם מתכננים לפעול.

אין צורך להתחייב לשום דבר בשלב זה אם אינכם רוצים בכך. אתם תמיד יכולים לבחור אפשרויות כמו: “עוד לא החלטתי” או  “אני רק משחק” אם אתם רוצים לחקור קצת ולהוסיף את המידע הזה מאוחר יותר. לחילופין, אתם יכולים ללחוץ על הכפתור “דלג” בשביל לדלג על השלב הזה לגמרי.

מה שכן, תצטרכו למלא את הטופס הבא במלואו:

הוסיפו את פרטי ברירת המחדל של העסק שלכם לשדות הרלוונטיים. כמו שמופיע במסך, גם המידע זה לא “חקוק באבן”. תוכלו לעדכן את הכתובת שלכם מאוחר יותר אם היא תשתנה. לחצו על מעבר לחנות שלי כדי לסיים את התהליך.

זה יוביל אותכם ללוח הבקרה שנראה ככה:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

3.שאלות נפוצות

שופיפיי היא המערכת המובילה בעולם להקמת חנויות אינטרנטיות. כיום ישנם מעל מליון וחצי חנויות שופיפיי פעילות ברחבי העולם וכמעט בכל קטגוריה אפשרית.

פתיחת החשבון בשופיפיי היא חינם ל-14 יום הראשונים. לאחר מכן תצטרכו לשלם 29$ בחודש ובנוסף אחוזים מכל מכירה. 

עוד בבית הספר לאיקומרס:

קורס הדרופשיפינג המלא

כל המידע שאתם צריכים כדי להקים עסק דרופשיפינג מוצלח

עולם הדרופשיפינג פותח אפשרויות לא מוגבלות : מכירת כל מוצר לכל מקום בעולם -ללא קניית מלאי. יחד נלמד איך להרים עסק דרופשיפינג מאפס למאה.  לדף הקורס>

קורס פייסבוק אדס המלא

פרסום ממומן בפייסבוק אף פעם לא היה פשוט יותר

איך מייצרים את המכירה ראשונה ואיך ממשיכים אותה עד לרצף מכירות שוטף? הכל על מערכת הפרסום המתקדמת בעולם, למתחילים ולמתקדמים.

לדף הקורס >

קורס שופיפיי המלא


הכל על שופיפיי מא’ ועד ת’

כל מה שאתם צריכים לדעת על הקמת חנות בפלטפורמת האיקומרס המובילה בעולם. החל מהשלבים הבסיסיים ביותר של הקמת חנות ועד לאופטימיזציה של חנויות קיימות.  לדף הקורס >