צור דפי מפתח קניות מקוונים לחנות שלך

14.10.21 | נכתב ע”י נעם אדירי2 דקות קריאה

לורם איפסום או בקיצור ליפסום, הוא מלל מקובל וחסר משמעות המשמש “ממלא מקום” בעת עריכה, בתחום הדפוס, ההדפסה והפרסום. למשל: לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף. 

לורם איפסום או בקיצור ליפסום

ורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס

הנושאים בהם נעסוק בעמוד זה: (לחצו על הלינק לקפיצה לחלק הרלוונטי לכם)

עד כה, התמקדנו במוצרים. אבל אתם צריכים יותר מכמה מוצרים כשאתם יוצרים אתר קניות אונליין משלכם. אתם צריכים לעזור לקונים להבין את העסק שלכם, לתת להם סיבות לבטוח בכם ולספק עוד פרטים חיוניים אחרים ללקוחות שמחפשים אותם.

אתם יכולים ליצור את רוב הדפים האלה בחנות מקוונת> דפים.

הדפים החשובים ביותר באתר אונליין הם:

  • דף יצירת קשר דף זה נותן ללקוחות דרכי התקשרות ברורים להגיע אליך במידה ויש להם שאלות. לחילופין העמוד יכול להפנות אותם למקום שבו יוכלו למצוא תשובות, כגון דף שאלות נפוצות.
  • עמוד אודות נחוץ ללקוחות, בו מוסבר המודל העסקי שלכם ו/או משתף את הסיבה שהקמתם את העסק שלכם. דף מידע משכנע יכול להוביל לרכישת אמון באתרים חדשים – זכרו זאת בעת יצירת חנות האונליין שלכם.
  • דף שאלות נפוצות עוזר להקל על כמה מהפניות הנפוצות יותר לתמיכת לקוחות. אלה שאלות שבדרך כלל חוזרות על עצמן.

כדי ליצור את חנות האונליין שלנו, ולמטרות הדרכה זו, נעבור על יצירת דף אודות (בשם “הסיפור שלנו”) דף יצירת קשר ודפי מדיניות חיוניים (מדיניות פרטיות, מדיניות משלוח ותנאי שירות), אבל תוכלו ליצור כל דף שלדעתכם יעזור לכם להעביר את המסר שלכם בצורה ברורה ולרכוש את אמונתם של הלקוחות שלכם.

1. עמוד מידע

אודות בעמוד אודות תוכלו להשתמש ביתרון שאתם עסק קטן שגדל עם הזמן וכך לרכוש את אמון הלקוחות כסוחרים חדשים.

אתם יכולים להציג סרטון שמראה אתכם כמייסדים של העסק, קישורים לפרסים והזכרות בעיתונות, תמונות שמסבירות את שרשרת האספקה ​​שלכם, או לכלול כל דבר שעוזר לעמוד זה לספר ללקוחות שלכם מי אתם ובמה אתם מתמחים.

עבור Kinda Hot Sauce, נבנה חנות אונליין עם דף מידע פשוט, כתוב כמכתב ללקוח המסביר את הפילוסופיה שלנו ואת הסיבה שלנו לפתיחת העסק. 

כשמישהו מבקר בחנות שלנו והוא לא מתכוון לרכוש משהו, אנחנו רוצים להזמין אותו לקרוא עוד עלינו בדף האודות שלנו כדי שילמד עוד עלינו וישתכנע.

מכיוון שאנו מסתמכים בעיקר על טקסט, נשתמש באפשרויות העיצוב הזמינות בסרגל הכלים כדי להפוך את העיצוב לאטרקרטיבי יותר.

בדיוק כמו שעשיתם עבור המוצרים שלכם, עליכם להתאים אישית גם את התצוגה המקדימה של מנוע החיפוש של הדפים שלכם על סמך איך שאתם רוצים שכתובת האתר תופיע ואיך אתם רוצים שתיאור הדף יופיע בתוצאות מנועי החיפוש.

2. דף יצירת קשר

דף הקשר שלכם הוא מה שהלקוחות שלכם יחפשו במידה וירצו לשאול שאלה או לקבל תמיכה.
רוב הנושאים של Shopify מאפשרים לכם ליצור עמוד זה בקלות. כל שעליכם לעשות הוא ליצור דף חדש, עברו לאזור בחירת תבנית בתפריט בצד ימין ובחרו את תבנית דף הקשר. עכשיו התווסף טופס צור קשר לדף שלכם. לאחר מכן תוכלו לכתוב כמה הוראות שיעזרו ללקוחות ליצור קשר או אפילו לקשר אותם לדפים אחרים, כמו שאלות נפוצות, כדי לעזור לקונים לפתור בעיות בצורה עצמאית תחילה.

ישנן גם אפליקציות צ’אט חי שתוכלו להתקין כדי להפוך את התמיכה לנגישה עוד יותר לקונים.

3.דפי מדיניות

מדיניות היא שיטה סטנדרטית לעסקים מקוונים. היא נותנת ללקוחות שלכם מקום להבין איך אתם מנהלים את העסק שלכם ולמה לצפות ממכם. מדיניות גם עוזרת להגן עליכם במקרה של מחלוקת של לקוחות.

תחת הגדרות > משפטי ב- Shopify תוכלו ליצור תבניות שאותן תוכלו להתאים אישית בהתאם לחוקים העסקיים והמקומיים שלכם:

  • מדיניות החזרה- מהי מדיניותכם בנוגע להחזרות והחלפות? עד כמה זמן יש ללקוחות לבצע החזרה? באיזה מצב המוצר צריך להיות? מדיניות החזרה נדיבה יכולה לסייע ללקוחות לקנות מכם בביטחון.
  • מדיניות הפרטיות- מדיניות פרטיות מתארת ​​כיצד אתם אוספים מידע על הלקוחות שלכם.
  • תנאי השירות- מדיניות תנאי השימוש שלכם היא הסכם בינכם לבין לקוחותיכם המתאר את אופן הפעולה שלכם ואת אילו זכויות אתם משמרים.
  • מדיניות משלוח- מדיניות משלוח מסייעת לכם להסביר למה הלקוחות שלך אמורים לצפות סביב עלויות המשלוח, זמני הייצור ומהירות האספקה ​​לאזורים שאליהם אתם שולחים.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

4. שאלות נפוצות ​

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

עוד בבית הספר לאיקומרס:

קורס הדרופשיפינג המלא

כל המידע שאתם צריכים כדי להקים עסק דרופשיפינג מוצלח

עולם הדרופשיפינג פותח אפשרויות לא מוגבלות : מכירת כל מוצר לכל מקום בעולם -ללא קניית מלאי. יחד נלמד איך להרים עסק דרופשיפינג מאפס למאה.  לדף הקורס>

קורס פייסבוק אדס המלא

פרסום ממומן בפייסבוק אף פעם לא היה פשוט יותר

איך מייצרים את המכירה ראשונה ואיך ממשיכים אותה עד לרצף מכירות שוטף? הכל על מערכת הפרסום המתקדמת בעולם, למתחילים ולמתקדמים.

לדף הקורס >

קורס שופיפיי המלא


הכל על שופיפיי מא’ ועד ת’

כל מה שאתם צריכים לדעת על הקמת חנות בפלטפורמת האיקומרס המובילה בעולם. החל מהשלבים הבסיסיים ביותר של הקמת חנות ועד לאופטימיזציה של חנויות קיימות.  לדף הקורס >