ניהול קמפיינים בפייסבוק

חודש ראשון חינם

פרסום בפייסבוק. יש לנו שיטה שבאמת עובדת

עם צוות המומחים של בית הספר לאיקומרס, אתם יכולים להתחיל להתרגל לראות תוצאות אמיתיות בפרסום בפייסבוק, הרבה מעבר למה שהתרגלתם לקבל. אנחנו משתמשים בכל הנסיון המצטבר שלנו בניהול קמפיינים בפייסבוק כדי להגיע ליעדים העסקיים שלכם במהירות. 

תהליך העבודה די פשוט

אנחנו תמיד שואפים לעשות דברים בצורה הכי פשוטה, ברורה וקלה. 

אחרי שנעשה סקר שוק מקיף על העסק שלכם, נגדיר את האסטרטגיה השיווקית הנכונה ונתחיל ביצירת הקמפיינים תוך ניתוח נתונים ושיפור תמידי.

קדימה לעבודה! מרגע זה אתם יכולים לנוח.. אנחנו מפשילים שרוולים ומתחילים לגרום לקסם לקרות

בשיחה קצרה איתנו נבין את היעדים והמטרות העסקיות שלכם : מכירות אונליין, חיזוק המותג, יצירת לידים ועוד. בהמשך נגדיר יעדים מדידים להצלחה.

אתם משאירים פרטים ואנחנו יוצרים קשר תוך עד 24 שעות.

dfsdfsadf

למה בית הספר לאיקומרס?

הצוות שלנו מורכב מאנשים שחיים ונושמים פרסום ממומן בפייסבוק, בעלי נסיון מצטבר של אלפי שעות…

אנחנו מוכווני תוצאות מעל הכל. זה אומר שאנחנו לא עוצרים בשום נקודה עד שלא גרמנו לדברים לעבוד. 

חודש ראשון עלינו

מפחדים ממחוייבות? אז זה לגמרי בשבילכם. החודש הראשון הוא לגמרי בחינם, בלי שום התחייבות להמשך. סיימנו את החודש הראשון ועשינו עבודה טובה? בואו נמשיך. מעדיפים לעצור אחרי החודש הראשון? לא שילמתם כלום. פשוט. 

שאלות? יש לנו יופי של תשובות

המחיר משתנה מאד לפי צרכי העסק. אנחנו עובדים עם עסקים קטנים ועם עסקים גדולים, ולכל סוג יש את הדרישות הייחודיות שלו. המחיר החודשי המינימלי הוא 2,000 ש"ח.

אתם מחליטים כמה להוציא בכל רגע נתון. זה יכול להיות כמה עשרות ש"ח בחודש או כמה עשרות אלפי ש"ח בחודש - הכל לפי מה שתחליטו. 

כן! מערכת הפרסום של פייסבוק ואינסטגרם היא אותה מערכת, ואנחנו מפרסמים בשתי הפלטפורמות. 

בהחלט. לא משנה לאיזה קהל אתם מכוונים ובאיזה שפה - יש לנו אינסוף נסיון שיגרום לדברים להצליח בכל מקום.

לגמרי לא, מתוך תפיסה. אנחנו לא מאמינים בלכבול לקוחות אלינו בהתחייבות. זה אומר שבכל רגע נתון תוכלו לעצור את ההתקשרות איתנו ללא שום תשלומים או התחייבויות נוספות.

אנחנו עובדים עם כל סוגי העסקים - חנויות אונליין, חניות פיזיות, חברות שנותנות שירותים, עמותות. זה יכול להיות למשל עסקים בתחום הנדל"ן, סטארטאפים, מסעדות. בקיצור - הכל.. 

שנדבר? השאירו פרטים וניצור אתכם קשר תוך עד 24 שעות