נטוש מיילים לעגלה

13.10.21  | נכתב ע”י דנה כהן  |  1 דקות קריאה

לורם איפסום או בקיצור ליפסום, הוא מלל מקובל וחסר משמעות המשמש “ממלא מקום” בעת עריכה, בתחום הדפוס, ההדפסה והפרסום. למשל: לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף. 

לורם איפסום או בקיצור ליפסום

ורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס

מה ננטשים מייל עגלה?

הודעות דוא”ל עגלה נטושות הן מונח מסחר אלקטרוני המשמש לתיאור תזכורות דוא”ל אוטומטיות שנשלחות ללקוחות היוצאים מאתר לאחר הוספת פריטים לעגלת הקניות שלהם אך לא הצליחו לבצע צ’ק -אאוט.

מדוע דוא"ל עגלה נטושים חשוב?

הודעות דוא”ל עגלה נטושות הינןשאומצה באופן נרחב ויעילה ביותר טכניקת ייעול המרות המשמשת לשחזור מכירות שאבדו. עד 75% מהקונים שהפסיקו מתכוונים לחזור ולהשלים את הרכישה, ולכן חשוב מאוד ללכוד אותם במצב הרוח הקנייני על ידי הצגת תזכורות עדינות על כוונתם הראשונית. סדרה של הודעות דוא”ל עגולות אוטומטיות נטושות מבטיחות שהחנות המקוונת שלך לא תישכח ותנצל את ההתעניינות. בממוצע, מיילים של עגלות נטושים משיגים שיעור המרה של 4.64%, לעומת שיעור של 0.17% בלבד בעלון קידום מכירות.

מתי עליך לשלוח מיילים בעגלה נטושים?

הנוהג הסטנדרטי הוא לשלוח 2-3 הודעות דוא”ל לאחר נטישת עגלה כדי לנסות למשוך כמה מהקונים שחלפו. המייל הראשון אמור לצאת מיד לאחר הפקרת העגלה. כמה מחקרים מצביעים על כך שמיילים שנשלחו בתוך 20 הדקות הראשונות להפקרת העגלה, נהנים בממוצע משיעור שיחות של 5.2%, ואילו מיילים שנשלחו בתוך השעה הראשונה משיגים שיעור המרה של 4.5%. אנו ממליצים לבצע מספר בדיקות A/B כדי לקבוע את העיתוי היעיל ביותר עבור המוצרים והלקוחות שלך.

רצוי לשלוח את המייל השני 1-3 ימים לאחר נטילת עגלה, ואת המייל השלישי 4-7 ימים לאחר נטילת העגלה. המוקד העיקרי של הודעת הדוא”ל השלישית צריך להיות להזכיר ללקוח שעגלת הקניות שלו לא תישמר וכי סביר שיגמר המלאי. קודי קופונים הוא אחד התמריצים הפופולריים ביותר שהשתמשו בדוא”ל העגלה הנטוש הסופי כניסיון האחרון לגרום ללקוח לפעול באופן מיידי.

באילו כלים תוכל להשתמש כדי לשלוח הודעות דוא"ל לעגלה נטוש?


יש הרבה כלים מצוינים שאתה יכול להשתמש בהם כדי לשלוח מיילים של עגלה נטושים. אנו ממליציםאת שתבדוקJiltאפקט את, האפליקציהואת עזוב עזרת, אם אתה משתמש ב- Shopify, או ב- Rejoiner ו-Rescuer Cart, אם אתה משתמש בפלטפורמה אחרת.

ורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס

ורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס

ורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס